Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Торговців сексом засуджено
26-Квіт-12 1468 0.0 0
Набув сили вирок Городнянського районного суду за кримінальною справою, порушеною Управлінням СБ України в Чернігівській області стосовно групи осіб, які переправляли українських жінок за кордон з метою сексуальної експлуатації.

Встановлено, що до складу злочинної групи входили громадяни України, Російської Федерації та Республіки Молдова. Торговці «живим товаром» мали налагоджені зв’язки із закордонними спільниками.

Зловмисники підшукували жінок на території області, які перебували в скрутному матеріальному становищі, і пропонували їм допомогу з виїздом за кордон для працевлаштування офіціантками, посудомийками або прибиральницями. Для того, щоб у подальшому завербовані жінки не змогли відмовитися від поїздок, їх ставили в матеріальну залежність, надаючи фінансову допомогу в оформленні віз, закордонних паспортів та інших документів.

У квітні 2011 року правоохоронці затримали зловмисників у пункті пропуску «Сеньківка» Чернігівської митниці, які намагались переправити автівкою через Російську Федерацію до однієї з азійських країн трьох молодих дівчат для роботи у сфері секс-індустрії.

Відповідно до вироку суду злочинців було визнано винними за ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) Кримінального кодексу України. Двом із них призначено покарання у вигляді 5 років 8 місяців та 5 років 2 місяців, а третьому – 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.

Прес-група Управління СБУ в Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:сексуальна експлуатація, торгівля людьми, Сеньківка, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar