реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Тарас Марусик представив у Ніжині "Святу Русь"

На запрошення Благодійного фонду "Ніжен" і за сприяння ректора НДУ ім. Миколи Гоголя 23 травня знаний громадський діяч, перекладач актуальної літератури французьких авторів Тарас Марусик протягом 3-х годин спілкувався з викладачами університету, вчителями шкіл міста і району, студентами.

Спочатку була презентація книги Алена Безансона в перекладі Тараса Марусика «Свята Русь», потім була розповідь про перипетії творення мовного законодавства. Обидві теми зачіпають проблематику нашого державотворення: подолання російської експансії імперського і комуністичного періодів. Цей негативний вплив особливо відчутним став зараз у далекій Франції з її русофільськими традиціями. А для нас це повсякденна боротьба на виживання Держави. З якими труднощами стикаємося - свідчать перипетії з утвердження державного статусу української мови.

Фонд здійснив дарування представникам освітніх установ книги Алена Безансона «Свята Русь» і книги нашого земляка Ігоря Качуровського "Спомини і постаті", 100-річчя від дня народження якого відначаємо цього року.БФ "Ніжен"Теги:Тарас Марусик, Алан Безансон, Ніжин, Свята Русь


Читайте такожКоментарі (0)
avatar