реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Такі різні президенти...

Президент Естонії відмовилася прийняти як подарунок на свій ювілей пляшку кримського шампанського і повернула його назад в російське посольство. Президент України , попри заборону на в’їзд через відвідини анексованого Криму, сприяв фактично незаконному в’їзду в нашу країну Доктору Албану.

Президент Естонії розуміє, що прийняти пляшку кримського шампанського з вкраденого в України винограднику і заводу- це сприяти легітимізації анексіі Криму. Українська влада чекає в гості сватів і баширових, які підтримують анексію. Це в нас така екзотична політика реінтеграції? Чи ми все всім пробачили і забули?

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Р.S. В грудні 2015, перший рік роботи мінських груп, на останньому засіданні росіяни раптом витягли якісь рюкзчки і протягли їх представникам ОБСЄ і нам зі словами :« З новим роком! Це вам невеличкі подарунки!». Вам розповісти що було далі?:) Вони вийшли з кімнати, обвішані своїми подарунками й більше ніколи і ні з чим навіть не намагалися нас привітати.Теги:окупація Криму, Ірина Геращенко, Україна - Естонія, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar