реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Свободу Вікторії Андруші!

Правозахисники вимагають звільнення із російського полону вчительку Вікторію Андрушу, жительку села Старий Биків, це Новобасанська громада Чернігівської області.

Вікторія Андруша - вчителька математики школи №5 міста Бровари. Була викрадена російськими військовими 25 березня 2022 року зі свого будинку в рідному селищі Старий Биків Чернігівської області.

Росіяни затримали Вікторію за те, що вона передавала в чатбот переміщення російської техніки.

За свідченнями очевидців, російські військові вторглися до будинку, почали шукати зброю, потім забрали телефон і почали його перевіряти.

Після цього вони заявили, Вікторія навідниця і через неї знищили багато їхніх товаришів. На це Вікторія відповіла, що їх сюди ніхто не кликав, і що вона справді передавала дані щодо їхнього переміщення ЗСУ.

Після цього силами 15 солдатів російським військовим вдалося затримати одну сміливу українську дівчину, яка, до того ж, відомлялася спілкуватися з окупантами російською мовою.

«Вікторія Андруша – жертва насильницького зникнення і Росія має терміново визнати факт її затримання та надати інформацію про місце перебування та правові підстави затримання», - заявили у Human Rights Watch.

Є інформація, що дівчину утримують у слідчому ізоляторі у Курській області. Про це родичі дізнались від неофіційних джерел.

Водночас адміністрація ізолятора заперечила утримання Вікторії Андруші. Її адвокату Вікторії Бірюковій відмовили у доступі до СІЗО.
"Час чернігівський"Теги:полонені, Вікторія Андруша, широка війна, Старий Биків


Читайте такожКоментарі (0)
avatar