реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Суїцидальні рейси

04-Сер-21 851 5.0 0
Вчора у заторі поблизу Києва спостеріг рейсовий автобус, на якому табличка "Москва - Каменец-Подольский". Уявив собі втомлених далеким переїздом людей: із столиці країни-агресора - до мальовничого українського райцентру.
Не знаю чи існують зараз прямі рейси "Москва-Бершадь" чи "Москва-Нагуєвичі", але те, що подібними автобусами до Києва може дістатися ціла бригада убивць білоруса Віталія Шишова, цілком вірогідно. Ну і виїхати назад до Москви виконавці ритуального повішення можуть зворотнім рейсом - з того ж таки райцентра "Каменец-Подольский". Без проблем.

Ясно, що навіть строгий візовий режим не перешкодив здійснити замах на Скрипалів у Британії. Але створювати аж такий комфорт для русскіх в Україні - безвізом і СОТНЯМИ легально зареєстрованих пасажирських рейсів у Московщину - це якось по справжньому (не по-шишовськи) суїцидально.

Між иншим, у тому ж корку стояв ще один автобус - "Гомель-Київ". Пасажири там були вочевидь не такі втомлені як із далекої Москви, але теж складалися із потенційного "обмінного фонду" Путіна та його ж вірогідних "посильних". Про наплив в Україну офіцерів спецслужб КГБ і ФСБ легальними каналами попереджав перед загибеллю і сам Шишов.

Ростислав МАРТИНЮКТеги:вбивство Шишова, Ростислав Мартинюк, ФСБ, гібридна війна, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar