реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Суддю з Чернігова затримали з хабарем

10-Лис-21 756 4.5 0
9 листопада 2021 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП викрили суддю Чернігівського окружного адміністративного суду на одержанні 20 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

"Гроші суддя попросив та одержав за винесення рішення в адміністративній справі на користь позивача. Неправомірну вигоду служитель Феміди одержав двома траншами: 7 тисяч доларів США авансом, до винесення потрібного рішення, і 13 тисяч доларів США – за фактом виконаної домовленості" - повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Деякі журналісти, що працюють під псевдонімами, цим суддею називають суддю Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитра Лобана. До винесення вироку судом ми не можемо це стверджувати. Але привертає увагу інше: згідно декларації суддя Лобан заробив за минулий рік мільйон гривень. Якщо цього мало, то про що казати?! І де ті мудрагелики, які казали - дайте, мовляв, великі зарплати і красти не будуть?!Теги:Чернігівський адміністративний суд, забар, Корупція, САП


Читайте такожКоментарі (0)
avatar