реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

За підозрюваного суддю Чернігівського адмінсуду внесли заставу

22-Лис-21 666 0.0 0
Внесено заставу за суддю Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитра Лобана, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили у Вищому антикорупційному суді.

«На рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 775 820 грн застави за суддю Чернігівського окружного адміністративного суду, якого підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України», – йдеться в рішенні.

Таким чином, на нього поклали такі обов'язки: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про зміну місця проживання; не відлучатися з Чернігова без дозволу; утримуватися від спілкування зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

Раніше Вищий антикорупційний суд відпустив підозрюваного Лобана під заставу з обов'язками.

Нагадаємо, 9 листопада детектив НАБУ і прокурори САП викрили на одержанні неправомірної вигоди суддю Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитра Лобана. Його також затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, тобто одразу після скоєння кримінального правопорушення.

Вже 10 листопада в Офісі генерального прокурора вказану підозри підписали та її вручили прокурори САП за дорученням керівництва ОГП. Як встановило слідство, суддя попросив та одержав неправомірну вигоду за ухвалення рішення в адміністративній справі на користь позивача. Служитель Феміди одержав кошти двома траншами: 7 тисяч доларів авансом, до винесення потрібного рішення, і $13 тис. – за фактом виконаної домовленості.

"Слово і діло"Теги:хабар, Корупція, Чернігівський адміністративний суд, суддя Лобан


Читайте такожКоментарі (0)
avatar