Головна › Новини › ПОГЛЯД
Столиця відмовляється від вулиць Щорса і Юрія Коцюбинського
11-Груд-14 966 0.0 3
Комісія Київради з питань найменувань найближчим часом планує підготувати проекти рішень Київради про перейменування 11 вулиць столиці, серед яких вулиці Щорса та Юрія Коцюбинського. Про це повідомив в соцмережі написав депутат Київради і член цієї комісії Павло Бригинець.

За його інформацією, вулицю Щорса в Печерському районі пропонується перейменувати у вулицю Євгена Коновальця, а вулицю Юрія Коцюбинського - на вулицю Володимира Винниченка в Шевченківському районі.

За словами Бригинця, комісія також підтримала наступні перейменування: вулицю Криленка у Святошинському районі - на вулицю Олексія Береста; провулок Чеслава Бєлінського у Шевченківському районі - на провулок Алли Горської; вулицю Академіка Шліхтера у Дніпровському районі - на вулицю Віфліємську; вулицю Максима Горького у Солом’янському районі (Жуляни) - на вулицю Анатолія Лупиноса; вулицю Максима Горького у Дарницькому районі (Бортничі) - на вулицю Кирила Осьмака.

Уродженець Сновська, білоруський єврей Микола Щорс воював проти України і був убитий троцькістами. Юрій Коцюбинський також воював проти України, числячись якимось командуючим на зразок Захарченка у ДНР, а насправді замість нього керували більшовицькі комісари. Армія Коцюбинського стріляла по будинку Михайла Грушевського, з яким дружив і на утриманні якого часто жив батько Юрія - видатний український письменник Михайло Коцюбинський. Тож чи варто і в Чернігові триматися за назви вулиць Щорса, Примакова, Юрія Коцюбинського, Антонова (псевдонім - Овсієнко) та інших ворогів України?

Назар ДОЛЯТеги:Київська міська рада, перейменування вулиць, Чернігівська міська рада, Юрій Коцюбинський


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
А вулицю Жукова слабо перейменувати? Наприклад, в вулицю Володимира Дахна?
avatar
2
Коновалець і Винниченко посприяли з іншого боку барикад провалові ідеї Самостійної України.
avatar
0
3
Авжеж. Перший був невігласом у політиці, другий комунополітиканом. Це якби років через сто надумались називати вулиці іменами Кравчука і Кучми. Бо нема тих, хто тягав кравчучки і кучмовози.
avatar