Головна › Новини › ПОДІЇ
Справу проти Єфремова закрили
17-Груд-19 566 0.0 0
Печерський райсуд Києва закрив кримінальну справу щодо колишнього лідера "Партії регіонів" Олександра Єфремова за звинуваченням у голосуванні за "диктаторські закони 16 січня" 2014 року.

Про це повідомляє "Судовий репортер".

Адвокати просили суд закрити справу, оскільки орган досудового слідства кваліфікував дії Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна як такі, що призвели до тяжких наслідків немайнового характеру. Проте прийнятий у травні 2014 року закон у зв'язку з підготовкою до безвізового режиму з ЄС декриміналізував злочини в цій частині.

З обвинувального акта та клопотання адвокатів вбачається, що матеріальної шкоди не було завдано, потерпілі у справі відсутні, а цивільний позов не подавався. При цьому в постанові Печерського суду не зафіксовано заперечення прокурора.

У результаті суддя закрив справу з посиланням на п. 4 ч. 1 ст. 284 КПК України, яка дозволяє закривати кримінальне провадження після набуття чинності норми про декриміналізацію.

Раніше політтехнолог Віктор Уколов зазначав, що є всі ознаки впливу Офісу президента Володимира Зеленського на Старобільський суд для звільнення Єфремова.Прямий


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:колаборанти, закони 16 січня, ЛНР, команда ЗЕ, ЄФРЕМОВ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar