реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Солі на хвіст, або ...

... Кацапи оголосили в розшук героя оборони Чернігівщини.

Українські генерали Віктор Ніколюк та Михайло Драпатий оголошені в розшук, випливає з даних бази розшуку МВС росії, повідомляє російський ресурс РБК.

У матеріалі йдеться про те, що генералів розшукують за кримінальною статтею. За якою саме, у МВС не уточнили.

Віктор Ніколюк у 2013–2017 роках командував 92-ю окремою штурмовою бригадою імені Івана Сірка, у 2017–2021 роках очолював 169-й навчальний центр «Десна». З жовтня 2021-го до березня 2023-го Ніколюк очолював угруповання військ «Північ», він командував обороною Чернігова. За особисту звитягу та мужність отримав звання Почесного громадянина Чернігова та Чернігівської області та Зірку Героя України. Нині Віктор Ніколюк працює керівником підготовки командування Сухопутних військ ЗСУ.

Михайло Драпатий, у 2016–2019 роках командував 58 окремою мотопіхотною бригадою імені Івана Виговського. На момент початку російської вторгенння він керував 2-м механізованим батальйоном 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Драпатий також був командувачем оперативного угрупування військ «Херсон».

Слідчий комітет рф 22 вересня повідомив, що Ніколюку та Драпатому предʼявили обвинувачення заочно. За якою статтею, відомство не повідомило. У російському ск також пояснюють: підозра, зокрема, за те, що у 2017 та 2019 Ніколюк та Драпатий командували Операцією об'єднаних сил України на Донбасі.

Колаж 5 каналуТеги:генерал Ніколюк, російсько - українська війна, оборона Чернігова


Читайте такожКоментарі (0)
avatar