реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Штаб спротиву готує голосну прес- конференцію
01-Чер-14 1971 3.0 3
Обласний штаб національного спротиву неодноразово висловлював протест проти відсутності кадрових змін та проти окремих нових призначень, що виходять лишень з логіки партійної квоти.

Так, скажімо, дуже повільно відбувалася заміна голів районних державних адміністрацій - останнього з них, голову Новгород- Сіверської РДА Кауфмана, звільнили тільки нещодавно. заміна керівників управлінь та департаментів обласної адміністрації взагалі не проводиться. невже організатори поїздок на Антимайдан, крадіжок бюджетних коштів стали на шлях виправлення і покаяння? Чи вони тепер різко полюбили Україну, присягнувши на вірність новій владі? І, власне, а в чому та влада нова на рівні області та районів - змінилися тільки деякі персоналії, але не змінилася система.

Обласний штаб національного спротиву вимагає, зокрема, звільнити зі своїх посад генерального директора обласної телерадокомпанії Аркадія Білібаєва, міського голову Чернігова Олександра Соколова, військового комісара Нікуліна, керівника державної виконавчої служби Олега Шермана, начальника управління Міністерства доходів та зборів Лаврешова, міських керівників Артема Стаха, Володимира Купріяненка.

В той же час штаб не сприймає нові призначення, які відбуваються без участі громадськості, на догоду одній політичній силі. Так в області не знайшлося достойних кадрів для призначення начальниками управлінь капітального будівництва та юстиції, що їх довелося завозити з Києва. Нові керівники приходять не для проведення реформ, а лишень би зайняти керівне крісло, як це сталося з призначенням начальника управління охорони здоров'я.

Тому штаб вирішив провести в понеділок прес- конференцію, на яку будуть запрошені голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко та його заступник Сергій Журман, голова обласної ради Микола Звєрєв і перший заступник Олександр Кодола. Час прес- конференції буде повідомлений журналістам додатково.

Василь ЧЕПУРНИЙ, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:нові кадри, Чернігівська ОДА, Чернігівська обласна рада, штаб спротиву


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Перше питання до так званого штабу спротиву: "Чому відхилено кандидатуру від
Руху і "Просвіти" Людмили Івашко на вакантну два місяці посаду
начальника департамента екології і природних ресурсів, яка за три роки
двічи виграла усі суди щодо незаконного її звільнення з посади заступника
начальника Державного управління з природних ресурсів за спротив
дерибану Ялівщини?"
Інші потім...
Може треба починати з люстрації штабу спротиву?
avatar
2
Це таки так, - за бездіяльність та ділову імпотенцію!
Наші беруть приклад з найвищих "люсторів", що вже три місяці мовчки байдикують на міністерських посадах та окладах.
avatar
3
Підтримую обома руками пропозицію Соломахи - треба люструвати, перш за все, самих ЧЛЕНІВ люстративного комітету чи як там його правильно назвати. До речі, це стосується і обласного штабу нац.супротиву. А потім вже братися за інших.
avatar