Головна › Новини › ПОГЛЯД
Шкарлєт прийшов ліквідувати реформу Ющенка
28-Чер-20 853 2.0 0
Саме Ющенко і Вакарчук (старший) були моторами ЗНО в Україні, перехід до якого не був такою простою справою.

Звичайно, ректори дуже незадоволені запровадженням ЗНО, яке зв"язало їм руки. Та й викладачі теж незадоволені. Щось аналогічне маємо і з медичною реформою. А коли у суспільстві існує невдоволення, коли значна частина населення нелояльна до якоїсь реформи, ті, від кого доля реформи залежить, використовують цей шанс.

Здається, ми маємо демократичну процедуру -- хтось складає, а хтось не складає ЗНО. Процедура ця зумовлена коронавірусом. Одначе цей коронавірус може виявитися руйнівним для ЗНО. І тут є багато варіантів. Перший -- нестача студентів (особливо Нью-Йорк переживає за нестачу студентів у власних університетах, бо там коронавірус дуже агресивний). Якщо переважна більшість в Україні відмовиться від ЗНО, то, скажіть, навіщо його проводити? Це ж теж свого роду голосування. Університети не можуть існувати без студентів. А що це означає? Закриються університети? Думаю, ні, бо в нас на такі радикальні кроки ніхто не готовий.

Це означає, що до університетів братимуть тих, хто там вчитися не може за визначенням. От як Зе взяли у президенти. Усе ж це явища з одного кореня. Просто тут пишуть люди про ЗНО з математики наступного року. Та наступного року ЗНО взагалі можуть відмінити.

Невже ви думаєте, що Шкарлета призначено і в.о. міністра, і його заступником просто так?

Роксана ХАРЧУК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Роксана Харчук, ректорська мафія, Шкарлет, ЗНО


Читайте такожКоментарі (0)
avatar