Що за погрозами Москви?
Лемент окупантів про те що вони починають "системні удари по військових підприємствах Києва" - не більш ніж пропагандистський троп.
Якщо вони "починають" системні удари, то по чому вони били досі, дозвольте запитати? Ні, я сам знаю що били вони по лікарні Охмадит та житлових будинках. Але виходить, що військові підприємства вони досі не чіпали?
Не смішно?
В реальності все це - надування щок. Москва й раніше била по столиці України. Частота ударів залежить лише від одного - від того скільки ракет і дронів вони мають на руках. Незалежно від рівня істеричності їхніх заяв, прилітати буде.
Про те що влітку по Києву будуть бити, казали давно. А враховуючи, що на фронті весняний наступ окупантів провалився, і ліиній має всі шанси накритися так само, ясно що бити будуть з усім остервенінням.
Питання в тому наскільки до таких навал готове наше ППО. І ще - скільки НПЗ і нафтових наливайок палатимуть у відповідь.
Бо це війна, якщо хтось не збагнув. Якщо не ти - то тебе.
Дмитро "КАЛИНЧУК" - ВОВНЯНКО
Якщо вони "починають" системні удари, то по чому вони били досі, дозвольте запитати? Ні, я сам знаю що били вони по лікарні Охмадит та житлових будинках. Але виходить, що військові підприємства вони досі не чіпали?
Не смішно?
В реальності все це - надування щок. Москва й раніше била по столиці України. Частота ударів залежить лише від одного - від того скільки ракет і дронів вони мають на руках. Незалежно від рівня істеричності їхніх заяв, прилітати буде.
Про те що влітку по Києву будуть бити, казали давно. А враховуючи, що на фронті весняний наступ окупантів провалився, і ліиній має всі шанси накритися так само, ясно що бити будуть з усім остервенінням.
Питання в тому наскільки до таких навал готове наше ППО. І ще - скільки НПЗ і нафтових наливайок палатимуть у відповідь.
Бо це війна, якщо хтось не збагнув. Якщо не ти - то тебе.
Дмитро "КАЛИНЧУК" - ВОВНЯНКО
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



