реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Що відбувається в Дагестані?

Перш за все варто розуміти, що справді об'єктивної інформації нема ні в кого, оскільки все подається через московську оптику, адже незалежних медіа в Дагестані нема.

Проте відомо, що вчора у столиці Дагестану Махачкалі та місті Дербент група озброєних чоловіків напала на поліцейських, дві російські церкви і синагогу. Відомо про 15 убитих поліцейських, а також кількох цивільних, серед яких російський священник. Через це у Дагестані було запроваджено режим т.зв. «контртерористичної операції».

У ніч проти 24 червня місцева влада та російські держЗМІ повідомили, що в Дербенті активна фаза операції завершилася, а в Махачкалі силовики оточили територію церкви, на яку увечері 23 червня напали невідомі. Також влада звітувала, що під час операції у Дагестані нібито було вбито шістьох нападників. Серед них, за даними ЗМІ, ймовірно, були сини голови Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова. Сам Омаров затриманий.

Але ця інформація нічого не пояснює. Тим паче, що збройні сутички сталися і на кордоні з Абхазією. Там одна людина загинула, троє поранені.
Просто час падіння російської імперії наближається. У Державній Думі Росії вже заявили, що за подіями в Дагестані стоять Україа і НАТО - і це чудесно, що Україна в очах перелякаканих кацапів уже на одному рівні з могутнім НАТО... Далі буде більше - і в Москві з жахом прокидатимуться від звуків: це вже прийшли українці?!

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:розпад Росії, Василь Чепурний, Дагестан


Читайте такожКоментарі (0)
avatar