Головна › Новини › ПОГЛЯД
"Шансонізація" мов шашіль і шкодування "Гарту" за збитим капелюхом Лєніна
26-Квіт-16 792 3.0 0
Те, чого так воліли конкуренти, нарешті сталося. Чинний голова чернігівської облдержадміністрації підписав розпорядження про вихід місцевої виконавчої влади зі складу співзасновників газети «Деснянська правда». Тепер і «Гарт», і «Вісник Ч» ні з ким не ділитимуться «солодкими карамельками», а все «смоктатимуть» самі, і всю тепер кофігурацію принаймні на паперовому інформаційному ринку області визначатимуть саме ці дві, найтиражніші газети.

Смаки і однієї газети, і іншої, з обидвох названих, вдумливим читачам добре відомі. Одна, давно і, здається назавжди, лишається в полоні червоного кольору, іншій до вподоби – жовтий. Можливо, я помиляюсь, можливо, не все дочитую в цих газетах, але там, як на мене, мало не зі свічкою треба шукати якраз жовто-блакитне.

Якраз те, що домінувало саме у «Деснянській правді». І то є найсумнішим.

«Шансонізація», мов шашіль, добирається до регіональних ЗМІ, вона уже точить, мов ненажерлива мишва, тутешні друковані видання. Українську телевізію і радіо вже пожерла по суті, тепер взялася за газети. Схоже, що навіть районки не пощадить. І що дивуватись, якщо навіть Гарант в Україні закликає вчити англійську, тоді як українська нівелюється і витісняється з усюди.

Нарід вартий своїх правителів. І те, що хоче слухати або читати широкий загал – те й читатиме. У Луцьку нещодавно співакові Потапу сказали іти геть з його концертом, бо він прихвостень московський, проте той Потап «утерся» і поїхав у сусіднє Рівне, де йому аплодували. Або інше. Як не буде в Україні чужої, ворожої нам церкви, коли туди йдуть наші ж люди? Без налигача, самі йдуть. До церкви, яка благословляє агресорів…

Що ж тоді говорити про якийсь там «Гарт», де й досі поміж рядками замасковано, але «гордо рєєт бурєвєснік» та ще й нині не обсохли сльози за збитим кешкетом кам’яного Лєніна в Чернігові?!

Тому оптимісти, пов’язані з українським інформаційним полем, п’ють сьогодні ще за здравіє, бо їм здається, що то – ринок, оптимізація, в якій і для них знайдеться місце. Песимісти ж – просто п’ють, бо розуміють, що передпасхальний куліч, який піднесли щойно окремій газеті в окремо взятому регіоні – то насправді присуд нерозторопної української влади українській пресі загалом, адже куліч, яким «скоропостіжно» провели «Деснянську правду» -- давно черствий, і вже цвілий, перележаний щонайменше років на 10-15-ть!

Аркадій Папірусов для «ХД» Хвиля ДесниТеги:Деснянська правда, ГАРТ, Чернігівська ОДА, роздержавлення ЗМІ, Дмитро ІВАНОВ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar