реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

СБУ має перевірити прилуцьку мершу

Удар росії по Прилуках активно обговорюють не тільки у Прилуках. Адже він стався після того, як міська голова Прилук Ольга Попенко виставила анонс про свою зустріч з військовими у міській раді. Туди і прилетіло - саме в те крило міськради, де сесійний зал і де проходила зустріч.

Найбільше постраждала місцева журналістка - вона має 65 відсотків опіків тіла. Її спершу привезли в Чернігів, тоді у Вінницю, але й там не змогли справитися і перевезли в Німеччину. Дай, Боже, їй одужання. Але ж якщо це сталося через недолугість міської голови Попенко...

Вона й так уже закошмарила місто - то через неї Прилуки живуть без бюджету (а це прямий фінансовий удар по працівниках дистадків, медиках та інших бюджетниках), то її синочок з наркотою попадеться, а перед тим влаштує розборки на вулиці...

Одне слово - ставлениця "Батьківщини" і Валерія Дубіля має піти не просто у відставку, а під суд.

Василь ЧЕПУРНИЙ

Фото групи "Політика і компромат"



Теги:Прилуки, російсько - українська війна, БАТЬКІВЩИНА, Дубіль, корисні ідіоти


Читайте також






Коментарі (0)
avatar