реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Депутати погрожують чернігівському журналісту вбивством

20-Чер-19 814 3.0 0
Член Національної спілки журналістів Ігор Стах, який займається висвітленням передвиборчої кампанії на Чернігівщині, оприлюднив відеозвернення, в якому стверджує, що отримує погрози про фізичну розправу, повідомляє «Слово і діло» із посиланням на Facebook-сторінку журналіста.

За словами журналіста, погрози надходять протягом тижня, але місцеві правоохоронні органи на його заяву не реагують, тому Стах звертається до вищого керівництва держави.

«За моє висвітлення виборчої кампанії на 210 виборчому окрузі мені погрожують вбивством, згвалтуванням та остаточним вирішенням питання зі мною. Погрожують відкрито і публічно депутат Чернігівської обласної ради, її чоловік, представники місцевого осередку однієї з політичних партій та її місцеві депутати, погрожують журналісти та активісти, які усі представляють та захищають у Прилуках інтереси однієї особи, одного з народних депутатів України», – стверджує журналіст.

Відомо, що по 210 округу збирається балотуватись Сергій Коровченко – фігурант скандальної кримінальної справи щодо захоплення Криму Російською Федерацією. На початку 2014 р., повідомляє «Слово і діло», Коровченко був начальником головного управління юстиції АР Крим, і, згідно з матеріалами справи Головної військової прокуратури України, сприяв російській стороні проводити операцію із захоплення півострова.

За версією самого Коровченка, він «зробив усе, щоб не допустити визнання результатів референдуму і не дати козирі в руки Кремля».

Між тим, на початку червня ЗМІ опублікували документ, в якому йдеться про те, що ДБР розпочала нове кримінальне провадження за фактом затягування розслідування «справи Коровченка» про «здачу Криму».

Журналіст Стах у своїх матеріалах висловлював версію, що Коровченко «купив» 210 округ у чинного нардепа Валерія Дубіля, який є 10 номером у списку «Батьківщини» і нібито надає підтримку Коровченку через розгалужену мережу. Також у розслідуванні Стаха згадується депутат Чернігівської облради Олег Авер’янов.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко обіцяв подати подання до Ради на нардепа Дубіля про зняття недоторканності, оскільки підозрював соратника Тимошенко в організації мережі агітаторів за участю російських політтехнологів і планах підкупити виборців на президентських виборах-2019. Щоправда, ця історія так нічим і не закінчилася.

Крім того, прізвище нардепа фігурувало в розслідуванні журналістки Любові Величко про угоди при будівництві двох столичних житлових комплексів. Гроші вкладників ЖК «Шевченківський квартал» йшли на будівництво іншого столичного ЖК – Rich House, в який родичі Дубіля вклали майже 18 млн грн.
Нова владаТеги:дострокові вибори, Ігор Стах, Батьківщина, Коровченко, Дубіль, Прилуки


Читайте такожКоментарі (0)
avatar