реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Русофоби в уряді Казахстану

Багато хто уже поставив хрест на Казахстані – мовляв, країна фактично окупована РФ. Але ні! Сьогодні розпочався вивід військових так званої ОДКБ, а на топ-посадах у цій країні з’явилися персоналії, котрі в РФ прирівнюють до Дмитра Яроша.

Перша персона – це щойно призначений держсекретар Казахстану Ерлан Тинимбайули Карін.

Якщо почитати вікіпедію – звичайний казахський чиновник і громадський діяч з активною позицією. Свого часу очолював Центр антитерористичних програм, працював запрошеним професором у Вашингтоні (США), почесний професор університету в Шанхаї, науковець з кількома сотнями публікацій, є головою ради правління Казахстанської асоціації політичних наук, членом Виконкому Азіатської федерації карате-до, батько шести дітей.

У інтерпретації ж московських пропагандистів виростає НАБАГАТО більш цікава фігура. «Відомий як куратор казахських неонацистів, і помічений у постійних контактах відносинами з одним із лідером казахського «Бозкурта» - «сірих вовків» Аманом Мамбеталієвим. Ось Тинимбайули з Мамбеталієвим, а ось Мамбеталієв (у центрі) із прапорами туркестанського легіону вермахту та українського «Правого сектору».

Зв'язки казахських «сірих вовків» з Україною широкі та постійні, їх забезпечує казахський посол у Києві Дархан Калєтаєв, творець русофобської пропагандистської мережі, найзнаменитішим учасником якої став творець мовних патрулів Куат Ахметов». Перекладаючи з істеричної мови, патріот і має контакти з патріотами Казахстану, котрі захищають свою країну від зросійщення, і цим уже – «русофоб».

Такою ж ядучою слиною бризкають росіяни з приводу Аскара Умарова, теж днями призначеного міністром інформації та громадського розвитку. Цей – теж за класифікацією мордору «русофоб», йому заборонено в’їзд в РФ, як стверджують тамтешні ЗМІ.

А за що?
Умаров вдавався, як кажуть у РФ до «антиросійської» риторики, він казав: «У колишній метрополії все ще намагаються поводитись на правах господаря. Нам елементарно не дають провести деколонізацію свідомості».
Страшна русофобія, чи не так?

Ось вам ще його цитат:
«Коли всі напиватимуться горілкою і святкуватимуть незрозумілий день перемоги, ви згадайте молитвою наших нещасних дідів, які не повернулися з чужої війни. Кого перемогли, що перемогли?».
«Не забувайте, що ви тут нав'язана діаспора, а не автохтони, і дякуйте, що ваші права дотримуються і вас, як колонізаторів в інших країнах, ніхто не жене».
«Постійно пересвідчуюся, що якщо у бізнесу в Астані російський господар, то сервіс там огидний, ніби в совок потрапив!! Чи це в крові у них?».

Нині цей урядовець запевняє, що він – за дружбу між країнами, і росіяни ніби вже перестали піднімати ґвалт.

Ігор ЛУЦЕНКОТеги:гібридна війна, Україна - Казахстан, Ігор Луценко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar