реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Рух вимагає відміни антиселянського закону!

Заява проводу Чернігівської обласної організації Народного Руху України від 2 грудня 2021 року

Прийняття закону за № 5600 є тривожним свідченням продовження наступу на селянські приватні господарства, підтримкою олігархів у аграрній сфері. На відміну від Польщі, українська влада продовжує робити ставку не на особисті селянські господарства, а на агрохолдинги.

Згаданим законом передусім вводиться так званий нормативний податок на земельні ділянки: він становитиме від 1,5 тис. Гривень у рік за гектар. Окремо, податком в 19,5%, обкладуть дохід, який отримують українці від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на своїй земельній ділянці.

Зауважте, що платниками нового податку будуть не агрохолдинги, бо вони формально орендують земельні паї українців, а самі селяни. Не кажучи вже про те, що цей закон змушує українців відмовлятися від своєї власної землі, стимулює її продаж. Очевидно, що купуватимуть не фермери, а ті ж таки олігархи з агрохолдингів.

Народний Рух вимагає припинити підтримку олігархату і повернутися обличчям до українського села!

Ухвалено онлайн - голосуваннямТеги:нові податки, команда ЗЕ, Україна- Польща, фермерство, Чернігівський Рух


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Це ще нічого. А як запровадять множинне громадянство, ось тоді побачимо, чия земля буде.
Статтею 2 Закону України "Про громадянство України" передбачено: " Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".
avatar