реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Росію будуть судити

У Нідерландах представники 44 країн висловили підтримку повній відповідальності росії за злочини проти України та підтримали ідею створення спеціального трибуналу для цієї цілі.

Цю інформацію оприлюднив міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба, і також вона відображена у декларації, яка була розміщена на сайті уряду Нідерландів.

В декларації, яка стосується результатів конференції "Відновлення справедливості для України", що відбулася в Гаазі 2 квітня, країни-підписанти підкреслили своє зобов'язання створенню спеціального трибуналу для розслідування та судового переслідування злочину агресії проти України. Також вони привітали пропозицію Нідерландів прийняти такий спецтрибунал.

Документ підтримали 44 країни, зокрема члени ЄС, Канада, Грузія, Японія, Молдова, Нова Зеландія, Велика Британія, США.

Кулеба зауважив, що ще два роки тому ідея створення спецтрибуналу "була категорично відкинута" багатьма, а рік тому виникали суперечки між державами щодо його створення. Проте зараз міністр впевнений, що країни зможуть досягти "необхідних рішень та втілити трибунал у життя".Ми- УкраїнаТеги:рашизм, гаага, російсько - українська війна, трибунал, Кулеба


Читайте такожКоментарі (0)
avatar