Головна › Новини › Гарячий коментар
Російські терористи викрали батьків активіста
11-Трав-14 808 0.0 0
9 травня в м. Макіївка , в смт. Ханжонкове, с. Буроз в помешкання подружжя Олени Бенедюк та Юрія Масоїда за адресою вул. Пирогова, буд.1, кв. 4 увірвались буцімто працівники міліції у супроводі декількох озброєних бойовиків Донецької республіки з битами.

Забрали, не пред’явивши жодних документів, цілком тверезого чоловіка Юрія М’ясоїда за звинуваченням, що нібито він бесь колись напився і буянив.

10 травня близько 19.00 приїхали вже одні озброєні бойовики на іншу адресу -м.Макіївка с. Калинове вул. Ярославська 4 , де прописаний і проживає їх син Юрій Бенедюк , який виступав за єдину Україну проти відділення Донецької області від України.

За цією адресою знаходилась в цей час Олена Бенедюк та інші родичі. Бойовики зателефонували сину Юрію, вимагали, щоб він до них з’явився і заявили, що вони забирають як заручницю матір.

Невдовзі із телефону 099 902 81 38 пронав дзвінок сину, і чоловік на ім’я Іван під погрозою вбивства батьків вимагав від сина приїхати в Донецьк і здатись. Таким чином, взято в заручники Олену Бенедюк та Юрія Мясоїда. Отже, щодо членів родини скоєно низку кримінальних правопорушень, в тому числі і за участі працівників міліції. Зв’язок з батьками Юрія Бенедюка втрачено!

Марія ОЛІЙНИК, заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:викрадення людей, Просвіта, російські терористи, ДНР, Марія Олійник, Донецька область


Читайте такожКоментарі (0)
avatar