Росіяни вночі били по Чернігову
Вночі на 17 квітня кацапи атакували дронами критичні обʼєкти міста, на місці атак виникли пожежі, — повідомив начальник міської військової адміністрації Дмитро Брижинський. Як уточнили у міській раді, атаковано цивільні об'єкти, наслідки уточнюються.
У "Чернігівобленерго" розповіли, що через російську атаку пошкоджено енергооб'єкт у Чернігівському районі. Без світла залишилися близько 6 тис. абонентів Чернігова.
"Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація", — додали у компанії.
Фото ілюстративне
У "Чернігівобленерго" розповіли, що через російську атаку пошкоджено енергооб'єкт у Чернігівському районі. Без світла залишилися близько 6 тис. абонентів Чернігова.
"Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація", — додали у компанії.
Фото ілюстративне
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



