реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Росіяни окупували село Нетайлове

Збройні сили Російської Федерації продовжили наступ у районі Авдіївки Донецької області та просунулися біля низки населених пунктів. Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни в щоденному звіті за 27 травня.

"Російські війська нещодавно підтвердили наступ на північний захід від Авдіївки", — йдеться у повідомленні.

Згідно з геолокаційними кадрами від 25, 26 і 27 травня, російські військові просунулися на захід від Очеретиного, на північний схід від Сокола та на захід від Соловйового. За повідомленням Міноборони РФ, окупанти нібито захопили Нетайлове. Російські військкори стверджували, що армія РФ нібито просунулася на північний захід та південь від цього населеного пункту.

27 травня аналітики DeepState повідомили, що російські військові просунулися біля низки населених пунктів у Донецькій області. Зокрема, поблизу Часового Яру, Солодкого, Новомихайлівки, Сокола, Очеретиного, в Берестовому, також ворог захопив Нетайлове.

Того ж дня аналітик BILD Юліан Рьопке заявив, що росіяни окупували 60% Красногорівки в Донецькій області. За його словами, від початку квітня в населеному пункті тривають вуличні бої.Теги:Красногорівка, російсько - українська війна, донбас, Нетайлове


Читайте такожКоментарі (0)
avatar