Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Росія і досі боїться Ющенка?
17-Лип-11 1014 1.0 1
Голова Центрального виконкому партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук висловив здивування публікаціями у деяких російських виданнях, в яких йому приписуються слова щодо нібито «виключення Ющенка з партійних виборчих списків».
«Комусь дуже не подобається активність «нових помаранчевих». Я дуже прошу: не треба шукати дешевих сенсацій. Принципи щодо очищення партійних рядів, ухвалені на Політичній раді партії «Наша Україна», не спрямовані проти когось персонально. У принципів немає імен і посад. Відповідно до них, рішення щодо списку партії прийматиме з’їзд, керуючись запитами українського виборця», – зазначив Бондарчук.

За словами «нашоукраїнця», нові підходи до формування партійного списку та висунення мажоритарників, з якими сьогодні виступає «Наша Україна», є важливим етапом оновлення партії.

Коментуючи значну кількість публікацій у російській пресі, де були перекручені його слова, політик зазначив: «Усе це виглядає так, ніби Росія вже включилася у передвиборчі перегони в Україні на боці все того ж кандидата, що і в 2004 році. І в неї все той же ворог – Віктор Ющенко».

«Інформаційна кампанія, розгорнута у російській пресі, свідчить про те, що Кремль і далі боїться тих ідей, які відстоював помаранчевий Майдан – свободи, демократії, європейських цінностей. Російських очільників продовжує непокоїти можливість приходу до влади в Україні проукраїнських політиків, оскільки є розуміння тимчасовості і слабкості нинішньої владної команди. Кожен день її перебування при владі лише наближує повернення до влади нового покоління політиків, які поділяють цінності Майдану», – переконаний Бондарчук .

На думку Голови Центрвиконкому «Нашої України», російським ЗМІ було б куди доцільніше перейматися внутрішніми проблемами самої Росії, а не видавати бажане за дійсне у політичному житті України. «У разі продовження фальшування моєї позиції та позиції партії «Наша Україна», я залишаю за собою право звернутися до суду», – заявив політик.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Ющенко, Україна -Росія, Сергій Боднарчук, Наша Україна


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
"Ідей , які відстоював помаранчевий майдан", - а при чому тут вбогий торговець незалежністю ющенко? І кому яке діло, які чергові поганки пишуть в кремліських виданнях? У нас 70% населення українських газет не читає, не те що кацапських.
avatar