реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Родина з Вуглегірська оселилася на Бахмаччині

Родині з 4 осіб, серед яких 7-річний хлопчик та дівчинка, що їй лише нещодавно виповнився 1 рік, рятувальники допомогли тимчасово оселитися на Чернігівщині.

Через активні бойові дії люди вимушено покинули Вуглегірськ і приїхали до Бахмацького району. Їх зустріли рятувальники районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області, допомогли продуктами харчування та доставили транспортом до с. Красилівка.

За сприяння сільського голови Світлани Осипенко родині небайдужі громадяни надали домівку для проживання та допомогли з предметами першої необхідності. Наразі переселенцям зі сходу надається допомога у вирішенні соціально-побутових питань, а відділом освіти хлопчику визначене місце для навчання у місцевій загальноосвітній школі.

До речі, це вже не перша родина, яка за активної участі керівництва району, відділу УДСНС, соціальних служб та сільського голови оселилася у Красилівці. Дві родини, які переїхали ще у грудні минулого року, проживають у нормальних умовах та вдячні за те, що їх не залишили наодинці з бідою.Теги:Вуглегірськ, Бахмацький район, біженці, російсько- українська війна, ДСНС


Читайте такожКоментарі (0)
avatar