Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Реконструкція Валу і освіта -- в полі зору Громадської ради
23-Бер-12 1078 0.0 0
21 березня в залі № 2 облдержадміністрації члени президії Громадської ради при облдержадміністрації обговорили питання підготовки заходів Громадської ради у березні та II кварталі ц.р.
Голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль» Тамара Петрова розповіла про підготовку засідання круглого столу з обговорення концепції реконструкції Чернігівського Дитинця (Валу), який має відбутися 28 березня в залі № 1 облдержадміністрації. На захід запрошено також представників Чернігівського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Голова Громадської ради Світлана Пасталиця запропонувала провести у травні наступне засідання Громадської ради, де має бути розглянуто питання «Освітня реформа: забезпечення доступності та ефективності вищої освіти в Україні». Дана пропозиція була підтримана.

30 березня комітет з питань освіти та науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Громадської ради проводитиме круглий стіл «Якість вищої освіти у Чернігівській області», в якому візьмуть участь студенти чернігівських вузів. Президент Чернігівської міської громадської організації «Євроклуб» Юрій Ткач та директор проектів Чернігівської міської громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» Людмила Чабак також планують у квітні ц. р. провести аналогічний захід за участю керівників вищих навчальних закладів.

Напрацьовані під час круглих столів матеріали будуть представлені на засіданні Громадської ради.

Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрац
іїТеги:вал, Чернігівська ОДА, Громадська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar