реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Пу і Ко

З Коломойським було все ясно вже давно, і затримувати його треба не за "шахрайство", а за андитержавну діяльність, і це обов'язково станеться.

.......
Текст від 6 вересня 2021

'За великим рахунком Коломойський вчинив з українцями так само, що й Путін з жителями ОРДЛО.
Путін одним скормив сказочную "новоросію", як Бєня іншим - дурілку про "конєц епохі".

Тепер в Донецьку сидять путінські маріонетки, а в ОП та ВР коломойські, упереміш з тими ж путінськими, яким навіть називати прізвища своїх патронів табу.

Один в телевізорі показує колективну Скабєєву, інший колективну Мосійчук, і ці мадам обоє-двоє несуть еталонну пропаганду про рост жирів у маслі, поки шахтарів з Донбасу вивозять в Якутію, а 50% українців мріють виїхати зі своєї країни через бідність і корупцію.

Путін каже, що "іх там нєт", і Коломойський каже, що "ми воюєм самі з собой" - а телеглядач "1+1"" так само слухняно ненавидить Порошенка, як і телеглядач "росія-1".

Їхня спільна задача - злити Україну з ОРДЛО в єдину малоросію, зруйнувавши економіку через відновлення залежності від РФ і через дискредитацію державницьких сил та євроінтеграційного напрямку руху країни.
Для "одного народа" і технологія одна й та сама - а наше завдання її знищити до бісової матері, бажано разом з творцями".

Валерій ПРОЗАПАСТеги:олігархат, Валерій Прозапас, Коломойський, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar