реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Прокурорські перераховують гроші на фронт

Прокурори щомісячно перераховують одноденний заробіток на потреби українських військових у зоні АТО - повідомляє прес- служба обласної прокуратури.

Слідчо-оперативні працівники органів прокуратури Чернігівської області за рішенням зборів трудового колективу щомісячно перераховують одноденний заробіток на потреби українських військових у зоні АТО.

Днями колективом прийнято рішення про надання цим коштом допомоги на лікування важко пораненого бійця 13 батальйону, який є чоловіком однієї з наших колег.

У листопаді-грудні минулого року за рахунок цих надходжень, а також особистих коштів працівників прокуратури та їх профспілкових внесків придбано і передано речі (за списком потреб) для трьох військових частин на загальну суму майже 70 тисяч гривень: бронежилети, одяг, спальні мішки, інструменти, обладнання тощо).

Одночасно через Єдиний волонтерський центр воякам у зону АТО передавались теплі речі та продукти харчування.

Усього за час протидії терористичним військам на сході України прокурорами Чернігівщини зібрано та передано на волонтерських засадах допомоги на суму понад 300 тис. грн.Теги:прокуратура Чернігівської області, АТО, Українська армія, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar