Прокуратура повертає дитсадок
![](/_nw/193/s62993597.jpg)
Про це "Сіверщину" повідомила прес- служба обласної прокуратури.
Рішеннями судів першої (листопад 2015) та апеляційної (червень 2016) інстанцій у задоволенні позову прокурора було відмовлено.
Послідовно відстоюючи свою правову позицію, прокуратурою області ухвалені рішення судів оскаржено до Вищого господарського суду України, яким 23.08.2016 скаргу прокуратури задоволено та направлено справу для нового судового розгляду до суду першої інстанції.
Читайте також |
Коментарі (0) |