реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Прокуратура посилює протидію наркоманії
13-Квіт-12 1137 0.0 0
Прокурор Чернігівської області Сергій Мірошниченко провів координаційну нараду, на якій обговорено стан протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, зокрема при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.

У засіданні взяли участь керівники УМВС, УСБУ, Чернігівської митниці та прикордонного загону, начальники структурних підрозділів правоохоронних органів.

Учасники наради відмітили певні позитивні зрушення, досягнуті завдяки скоординованим діям правоохоронців, відзначивши зокрема, активізацію виявлення фактів розповсюдження наркотичних засобів та їх аналогів, у тому числі в навчальних та розважальних закладах міста.
Головну увагу було приділено стану профілактичної роботи, необхідності її удосконалення, адже на обліку в органах внутрішніх справ через
немедичне вживання наркотичних та психотропних засобів перебуває понад 6 тис. чоловік.

Учасники наради визначили конкретні спільні заходи щодо подальшої протидії злочинам цієї категорії, насамперед запобіганню ввезення на територію України наркотичних засобів та психотропних речовин під час проведення чемпіонату по футболу «ЄВРО 2012».

Прес-служба прокуратури Чернігівської області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Євро -- 2012, прокуратура в Чернігівській області, наркоманія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar