реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Проголосуйте за палац Розумовського!

З 10 вересня на телеканалі «ТВі» розпочався цикл телепередач, присвячених фіналістам всеукраїнського конкурсу «7 чудес України: замки, фортеці, палаци»».
Ведучим передач став відомий громадський і політичний діяч Микола Томенко, ініціатор та голова Оргкомітету акції «7 чудес України».

Телевізійний проект «7 чудес України з Миколою Томенком» цікаво та доступно розповість про унікальність кожного з 21 фіналіста акції.

В основу програм лягли розповіді про створення цих об’єктів, їх історичну долю та непересічну легендарність. Глядачі дізнаються про маловідомі та загадкові факти, які мали місце в цих замках, фортецях та палацах.

Отже, метою програми «7 чудес України з Миколою Томенком» - по-новому відкрити ці об’єкти, дізнатися їхні таємниці, оцінити культурну, історичну та архітектурну значущість.

Телепередачі транслюватимуться на каналі «ТВі» щотижня. Перші 11 програм вже з’явилися в ефірі, цього тижня (субота, 5 листопада, о 20:00) Микола Томенко розповість про одне з найрозкішніших та найцікавіших резиденцій України – палац Кирила Розумовського у Батурині, який дивує відвідувачів своїм багатим убранством та вишуканим стилем.

Нагадаємо, що загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році. Тоді, за результатами акції країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України». Вже за рік відбувся другий етап акції – «7 природних чудес України».

Зараз триває третій етап акції – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».
22 серпня серед 138 претендентів з усіх областей України експерти обрали 21 фіналіста: 7 найкращих замків, 7 найкращих фортець та 7 найкращих палаців.

За умовами конкурсу, остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50).

Триватиме голосування до 1 грудня 2011 року, а обрати власну сімку переможців та віддати за них свій голос можна на офіційному сайті акції http://7chudes.in.ua.Теги:сім чудес України, палац Розумовського, Микола Томенко, Батурин


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Використання палацу як музей - не кращий варіант. Поки-що не ясно, яке майбутнє у палацу Розумовського. Через це телесюжет про палац виглядає більш ніж скромно. Ось якби було оголошено, що це буде одна з резиденцій Президента...
Тут є над чим попрацювати Мінкультури. Може колись М.Томенко очолить цю структуру, бо щось нам не везе з міністром.
avatar