Проблеми вчителям Козелеччини створив Швед
![](/_nw/196/s12315447.jpg)
Гроші на рахунках районного відділу освіти є , але нарахувати вчителям їх не можуть. А все через недалекоглядну політику місцевого керівництва, - пише сайт ЧеLine.
Місяць тому голова районної адміністрації Швед за надуманими мотивами звільнив начальника відділу освіти Стася, який збирається судитися. Такі дії районного начальства обурили колектив відділу, і з солідарності зі своїм колегою звільнилася за власним бажанням частина працівників відділу, зокрема й бухгалтерія.
Виконувач обов’язків начальника відділу Ткаченко повідомив, що нових працівників уже практично набрали. Чому ж тоді не виплачують зарплату освітянам, він пояснити не зміг.
Читайте також |
Коментарі (0) |