реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Про події в Ніжині

Другий день не можу заспокоїтись після перегляду у ФБ подій у м.Ніжині. Це коли РПЦ влаштувала чергову ходу по місту із пєснопеніямі, вихвалянні російської церкви, руського міра. А потім попи із мордами, які ледь не репаються, стали бити українців… На їх же землі. Тих хто проливав і проливає кров за захист цієї землі від руського міра, кадирівців, різних головорізів . Тих, хто втратив на цій війні найдорожче-своїх дітей.
У страшному сні не міг такого представити. Може через те, що в основному спілкуюсь із патріотично налаштованими громадянами. І в особистому житті і в соціальних мережах. Знаю багатьох молодих людей, які пройшли війну і зараз там, волонтерів, які не один раз ризикували життям задля допомоги добровольцям, ЗСУ в перші найважчі роки війни і зараз. Знаю в тому числі багатьох патріотів в м.Ніжині, чудових лікарів, підприємців.

Ніколи не мав ілюзій ролі в українському суспільстві російської церкви, так званої УПЦ /МП/. Ця секта, яка не мала і немає Томосу, завжди була вороже налаштована до держави Україна. Це не її держава, Її там- за порєбріком. Там , де правлять ху№ло з гундяєвим. Але останнім часом вони відчули слабину в державній машині. Почали влаштовувати провокації. Це на тлі того, що РФ оточила Україну військами і чекає слушного моменту для нападу. В тому числі під приводом захисту руского народа і єдіновєрцев.

Зверніть увагу, як московські попи використовують людей. Діти, пожилі бабці у платочках ідуть попереду. Далі тітушки, ряжені козачки. В тому числі і державні службовці. На кадрах видно, як активно веде себе держслужбовець Ніжинської РДА Гулик. Він з Носівки, син місцевого російського попа. Хотілось би спитати у голови Ніжинської РДА Ковтуна Г.К.- що робив держслужбовець у робочий час у цьому натовпі? Чому міський голова Кодола О. дозволив цей шабаш? В чому сенс ваших малювань зміни фасаду Ніжина, оці всякі забіги, плани про нові мега торгівельні центри? Якщо під вашим носом, під мерією, в центрі міста б’ють українців, які тримають державні та військові символи.

Тут можуть написати- не треба було патріотам виходити на вулицю і нічого б не було. Буде, ще й не те буде. В один із днів отакими ходаками будуть захоплені адмінбудвілі, відділення поліції, з’являться ополчєнци, блокпости. А за ними підвали, тюрми, Ізоляції. Ви чули , що це таке? Тоді вам козачки, кади рівці пояснять сенс життя.

Жоден представник РПЦ ні в Ніжині, ні в Носівці не прийшов на презентації книги «Місто, з якого почалася війна». Ця книга про Слов’янськ. Я був у цьому місті і до війни і після його звільнення. Це донбаська Швейцарія. Краса неймовірна, на відміну від іншої частини Донбасу. Там мої родичі, в тому числі і в Луганській області. І я не хочу, щоб у Ніжині, у Носівці панував рускій мір.

Наступний шабаш з побиттями людей планують ніби-то у Носівці.
Звертаюсь до патріотів Ніжина, Носівки не стояти осторонь. Нас воно не мине. Якщо збудуться їх плани, нам не буде життя. Особливо тим, хто воював, волонтерам, тим , у кого в серці Україна понад усе.

Геннадій ЛЕВЧЕНКОТеги:Геннадій Левченко, ФСБ, Ніжинська єпархія, УПЦ МП, митрополит Климент Вечеря


Читайте такожКоментарі (0)
avatar