реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Прилуки проводжали воїна

3 жовтня прилучани проводжали в останню путь воїна АТО Віктора Манжолу.

П'ятдесятиоднорічний житель міста був відправлений в зону бойових дій в призовному порядку 26 травня минулого року. Відслуживши дванадцять місяців? він перевівся на контрактну службу. Зовсім скоро чоловік мав повертатися на малу батьківщину, але невидима хвороба підкосила організм — він помер від серцевої недостатності.

Спадком Героя на цій землі залишилася донька-підліток, яка разом із колишньою дружиною проживає в місті Славутич. Вони не змогли приїхати на прощання, але об 11.00 годині на площі біля Собо́ру Різдва́ Богоро́диці все місто в скорботі схилило голови перед відвагою Віктора Івановича. Родичі померлого наполягли, щоб його тіло поховали не на “Алеї Героїв” на Горовій Білещині, а біля матері, яка спочиває вічним сном на Новому Побуті. Часом доля буває жорстокішою від кулеметної черги. Найкращі йдуть з життя блискавично, лишаючи про себе добру пам'ять і гордість, бути співвітчизниками Героїв, життя яких опалила війна.

Сектор інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Прилуцької міської радиТеги:Чернігівська єпархія, Прилуки, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar