Головна › Новини › Анонси подій
Приїздіть сіяти хліб!
28-Квіт-17 1027 0.0 0
Мистецький хутір Обирок запрошує на свято "ХЛІБ своїми руками" - для всіх, хто вірить у власні сили і не боїться слова намет.

ДАТА – 5 травня 2017
ЧАС – 10:00
МІСЦЕ – Мистецький хутір Обирок, (Чернігівська обл.)
Програма – http://www.hlib.org.ua/programa/

Цього року виповнюється 10 років, відколи молоді люди переїхали сюди з великих міст і перетворили цей закинутий і розграбований кутик на мистецький хутір. Тож всі події цього року будуть ювілейними!

Нагадаємо, що раніше ми відремонтували хати і старий клуб, відновили інфраструктуру, прибрали вулиці, озера і ліс від сміття, переробили сінник на КІНОСАРАЙ, а хлів - на фінську сауну. Ми переїхали сюди родинами – не для того, щоб ховатися від світу, а для того, щоб змінювати його.

Сьогодні Обирок – це не вмираюча провінція, а популярний освітньо-культурний центр. В якому працює Хуторська Рада і невеличка Школа. З кожним роком все більше знаменитих артистів підтримує Обирок дружніми концертами. Обирок став місцем зустрічей і знайомства всіх, кому не байдуже, що коїться на цій планеті і хто вірить у власні сили, щоб впливати на це.

Ось вже 5 років поспіль ми сіємо і жнемо ХЛІБ своїми руками і на це свято праці збираються добрі люди з усього світу.

ЦЬОГО РОКУ СЕРЕД ХЛІБОРОБІВ:

Кіборги – воїни - ветерани ДУК “Правий сектор”, УДА, ЗСУ.
Комбат волонтерської медслужби “Госпітальєри”, легендарна Яна Зінкевич.
Артисти: репер Ярмак, гурт “БРАМАДО”, режисери Михайло Іллєнко та Аркадій Непиталюк.
Художники, юристи, мандрівники, журналісти, бізнесмени, діти і пенсіонери...
Міністр інфраструктури України - Володимир Омелян.
Окрім українців, цього року ХЛІБ своїми руками сіятимуть хлібороби з Німеччини, Ізраїлю, Туреччини, Франції, США та Чилі!

Приїздіть сіяти ХЛІБ, щоб побачити і розповісти іншим про щасливу Україну, яку можна створювати власноруч.Теги:мистецький хутір, свято Хліба, Обирок


Читайте такожКоментарі (0)
avatar