Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Пригадала "розстріл" парламенту
31-Жов-19 498 5.0 0
Народна депутатка від "ЄС" Софія Федина вибачиться перед президентом України Володимиром Зеленським за, начебто, погрози за умови, якщо він вибачиться за жарти "Кварталу"
Про це вона заявила в кулуарах Ради під час спілкування із журналістами, передає "Новинарня"

“Президент дійсно не є безсмертним. Він не є Романом Безсмертним, а Роман Безсмертний не є президентом. Ми під Богом ходимо, і за кожні свої дії є відповідь. Але окрім того, мене багато запитують, чи я готова вибачитися. Так, я готова вибачитися за секунду після того, як буде вибачення за регіт над згорілим будинком Гонтаревої; як буде вибачення за обзивання України “повією”; як буде вибачення за те, як беркутівці били майданівців” за насмішки над українським військом. До речі, за розстріл парламенту я також хочу почути вибачення, як і за інсталяцію в телевізійному вигляді похорону Порошенка”, – заявила нардепка.

Нагадаємо, 26 жовтня народний депутат від "Європейської Солідарності" Софія Федина опублікувала у Facebook відеозвернення, де вона разом з волонтеркою Марусею Звіробій критикує манеру спілкування президента Зеленського із добровольцями у Золотому. "Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве", - звернулась до Зеленського Звіробій. "Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли", — підхоплює її слова нардеп від "ЄС" Софія Федина.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Софія Федина, команда ЗЕ, ЄС, перемога Зеленського, розстріл парламенту


Читайте такожКоментарі (0)
avatar