реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Предстоятель ПЦУ славитиме Меркурія Бригинського

Десять років тому відбулося віднайдення мощей преподобного Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського:

«21 жовтня 2011 р. Священний Синод УПЦ Київського Патріархату на своєму засіданні розглянув прохання єпископа Чернігівського і Ніжинського Іларіона про причислення до лику святих для місцевого шанування ігумена Меркурія (1870–1956), настоятеля парафії Святої Тройці в с. Бригинці Бобровицького району Чернігівської області».

З цієї нагоди у чернігівському кафедральному соборі святої великомучениці Катерини відбудеться урочисте Богослужіння, яке очолить Предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній у співслужінні архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, архієпископа Вишгородського Агапіта, митрополита Донецького і Маріупольського Сергія та священиків Чернігівської єпархії ПЦУ.

Цього ж дня відбудеться освячення хреста на місці спорудження майбутнього храму на честь Чуда архістратига Божого Михаїла в м. Хонах на мікрорайоні "Шерстянка" м. Чернігів. Чин освячення відбудеться за участі Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, глави Православної Церкви України.

Тетяна МИРГОРОДСЬКАТеги:Чернігівська єпархія, Катерининська церква, Шерстянка, Меркурій Бригинський, ПЦУ, Епіфаній


Читайте такожКоментарі (0)
avatar