реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Попереджено збитковість на 49 мільйонів

Для виконання завдань щодо наповнення бюджетів, міські податківці зосередили свої зусилля на використанні резервів сплати основних груп податків. Ми не обмежуємося простим збиранням податків.

Фахівці податкової інспекції турбуються, щоб суб’єктам господарювання було зручно і комфортно їх сплачувати. Тому основними є стимулююча і сервісна функція.

Так, з початку року податківцями міста досягнуто ефективних результатів із забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів. До зведеного бюджету мобілізовано 968,5 млн. грн., що на 102,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Державний бюджет отримав 460,6 млн.грн., приріст до відповідного періоду 2011 року склав 13,3 млн.грн., місцевий бюджет поповнився на 507,9 млн.грн., що на 89,0 млн.грн. більше, ніж торік.

За рахунок комплексу вжитих заходів по збільшенню податкової віддачі, руйнування схем мінімізації вдалося досягти приросту надходжень з податку на додану вартість на 47,8 млн.грн. Сплата прибутку за 11 місяців поточного року становить майже 126,0 млн.грн.

Особлива увага приділяється проблемам штучної збитковості підприємств. За результатами вжитих заходів під час перевірок підприємств, попереджено несплату податку на прибуток, зменшено штучно сформовані та задекларовані у податковій звітності збитки на загальну суму майже 45 млн.грн.
Податку на доходи фізичних осіб сплачено – 358,9 млн. грн. Надходження від цього податку становлять 71 % від загальних надходжень до місцевого бюджету.

Прагнення до взаємодії з платниками на засадах партнерства, без перебільшення, відіграє вирішальну роль у діяльності податківців.

Одним із заходів підвищення рівня добровільної сплати податків є формування у суспільстві негативного ставлення до суб’єктів господарювання, які ухиляються від виконання своїх зобов’язань, та до тих громадян, у кого статки не відповідають задекларованим доходам.

Федір УЛЯНЕНКО, начальник ДПІ у м. Чернігові ДПСТеги:Податки, наповнення бюджету, збитковість


Читайте такожКоментарі (0)
avatar