реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Полковник Хоробрість

З нагоди оголошення підозри п'ятому президенту Петру Порошенко з пилюки і нафталіну піднявся "настаящій палковнік" Гриценко і заволав: "Боягуз. Але каса - на виході!"

Тобто - виклав про Порошенка пост з такою от назвою.

Безумовно, Анатолій Гриценко має всі підстави звинувачувати у боягузстві будь-кого. От взагалі будь-кого. Анатолій Гриценко завжди був зразком сміливості, мужності і принциповості. Ви ж не сумніваєтеся?

Ще у часи, коли за прем'єра Юлії Тимошенко Україна розпродавала по всьому світові танки та бойові літаки, Анатолій Гриценко не мовчав про аж таке неподобство! Пригадуєте? Він не став мовчазним виконавцем волі згори, а його прибічники не волали потім "Він наказ уряду виконував". Правда?

Пригадуєте ви таке? Якщо не пригадуєте - значить, ви порохобот.

До речі, про прем'єра Тимошенку. Це ж не Гриценко у вересні 2005 р. домовлявся на дачі Тимошенко про усунення президента Ющенка - та так, що поїхав переконувати посла США в правильності такого кроку. І це ж не Гриценко втік до Ющенка каятися зразу ж, як спроба переконати посла США зірвалася - посол подзвонив голові секретаріату Ющенка Рибачуку. І не тому ж Юлія Володимирівна з посади міністра оборони Гриценка позбулася без жалю...

А ще, це ж не Гриценко у травні 2014 р. влаштував істерику через те, що його сина призвали в армію. Це ж не він вимагав усунути Олександра Турчинова з головнокомандувачів через те, що його сину прийшла повістка. Це ж не він оголосив ту повістку "помстою влади". І це ж не він потім хвалився, що його син охороняв аеродром в Дніпрі, хоча служив він у Бродах на Львівщині. І це ж не Гриценко писав, що не ховав сина від армії "на відміну від Порошенка і Пашинського", сини яких як раз були на фронті?

Ми ж всі пам'ятаємо Анатолія Гриценка влітку 2014 р. До речі, а де ви його пам'ятаєте? Він відновлював військову техніку разом з екс-міністром Кузьмуком? Він працював десь у штабі? Може, він надавав суспільству якісну аналітику? Може, він керував якоюсь волонтерською організацією? Бо я Гриценка влітку 2014 р. пам'ятаю лише як блогера, який прямо під час Іловайська заявив, що Москва готує наступ з боку Донбасу і Криму.

Чим і показав всю свою спроможність оцінювати військову обстановку. Бо з боку Криму ніякого наступу Москва не почала. А на Донбасі після Іловайська ЗСУ здійснили Рейд Помсти, розроблений генералом Муженко, який примусив Москву піти на замирення. Яке, в свою чергу, забезпечило ЗСУ таку необхідну їм передишку.

Свою здатність ефективно оцінювати військову обстановку професійний військовий Гриценко влітку 2014 р. показав у повній мірі. Свою хоробрість - так само. Натомість звинуваченнями тепер він розкидається гучно. Певно, думає що про його подвиги усі забули.

Дмитро "Калинчук" ВОВНЯНКОТеги:Анатолій Гриценко, уряд Юлії Тимошенко, ЗСУ, Дмитро Калиничук - Вовнянко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar