Головна › Новини › ПОГЛЯД
Погані бояри, або Скоро "полетять голови"
27-Груд-19 433 1.0 0
Не думаю що уряду Гончарука залишилось бути довго на своїх посадах. Вже зараз рейтинг нового уряду падає найбільше з усіх державних інституцій. Офіс президента захоче випустити пару та звільнити для початку кількох міністрів, а пізніше можливо і весь склад Кабінету Міністрів.

Проте, уряд Горчарука це є уряд Зеленського. І кожне міністерство: його провали, поразки і невиконання обіцянок - це відповідальність лише однієї особи. Не більше і не менше.

Станом на зараз технологи Офісу президента намагаються відділити президента від Уряду. Розмежувати їх рейтинги. Списати всі невдачі в державі на «поганих бояр», а Зеленського виставити добрим царем в очах суспільства.
Не вийде. Це уряд Зеленського, Верховна Рада Зеленського, глави ОДА Зеленського, зрештою, як і вся виконавча та законодавча гілки влади.

Відповідальність за всю політику в державі несе саме президент, який завів всіх цих людей: від провальних «слуг народу» до міністрів. Всі вони виконують волю одного органу влади - Офісу президента. Крапка.

Тому, коли вже найближчим часом зі своїх посад полетять «погані» високопосадовці, замисліться, хто їх туди поставив і чиї завдання вони виконували.

Андрій СМОЛІЙТеги:уряд Гончарука, Андрій Смолій, команда ЗЕ, перемога Зеленського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar