реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Після Рєзнікова - Умєров. А коли буде українець?

Олексій Резніков більше не очолюватиме Міністерство оборони. Вже з початку нового тижня парламенту буде запропоновано затвердити нового міністра. Очевидно, військове відомство очолить Рустем Умеров, який зараз очолює Фонд держмайна. Про це пише Тудей. юей

Про відставку Резнікова повідомив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

"Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому", - заявив гарант.

Про корупційні скандали, якими було останнім часом оповите ім'я Олексія Резнікова, президент – ані пари з уст. Особиста причетність усе ще чинного глави Міноборони до яєчного, форменого, збройного та інших скандалів фактично наразі не доведена. Отже, незважаючи на настрої, що панують у суспільстві, президент не став їм потурати. Та очевидно, рівень токсичності чинного міністра став надто високим, аби намагатися зберегти його на посаді. Тому влада ухвалила таке кадрове рішення.

Втім, як спойлерив кількома днями раніше нардеп Ярослав Железняк, Олексія Резнікова трохи згодом відправлять на почесне заслання – послом у Великобританію. Якщо, звісно, в ході слідства не спливе його особиста причетність до махінацій у Міноборони.

"За моєю інформацією, Резніков залишить пост Міністра оборони і згодом поїде послом у Великобританію. Якщо не буде ще гучних скандалів до цього часу", - повідомив Железняк.

Нагадаємо, аудит, який був проведений у Міноборони, підтвердив, що військове відомство справді купувало яйця по 17 гривень за штуку. Власне, цей "яєчний скандал" і став зворотним відліком для кар'єри Олексія Резнікова.Теги:команда ЗЕ, Умєров, Рєзніков, Міністерство оборони


Читайте такожКоментарі (0)
avatar