реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Підсвідомий страх України

Чому так себе - і нашим, і вашим - веде щодо України Туреччина, яка торгує з Росією? Не тільки комерція, в якій турки мастаки. Але й підсвідоме розуміння: перемога України ставить гостро питання про свободу курдського народу. ("Курдському братові" Василь Симоненко).

Чому Китай? Бо комуністи люто ненавидять Україну, яка поховала комунізм. Але не тільки - перемога України відновлює актуальність боротьби за свободу Тибету, нагло окупованого Китаєм, уйгурів, яких Пекін нещадно стерилізує і брати їх -мусульмани мовчать... Не кажучи вже про Тайвань - перемога України ховає надії комуністичного Пекіна на його окупацію.

Чому Угорщина? Бо лускають надії на окупацію Закарпаття, до чого мадяри вже готувалися рік тому. Та й стає Угорщина після перемоги України такою собі дрібною захолустною державою. А ще ж і відповідати треба за злочини мадяр під час другої світової, як то спалення Корюківки, Єліного, Козарів, Смолина...

Чому Ізраїль? У двох народів є велика спільність - виплекане віками хворобливе почуття месіанізму (другий народ - це той, що "Третій Рим..."). А Україна ламає цю картинку. Та й живучи на американські гроші всю свою історію, ізраїльтяни тут раптом бачать, що увага світу, і Америки також, переключилась на Україну - ай-вей! Не кажучи вже про Голодомор, а світ же повинен каятись тільки за Голокост...

Ну, а про таке дрібнотем'я, як комуністична Корея, Малі, якась Ерітрея й говорити не варто...

Василь ЧЕПУРНИЙ



Теги:Україна - Угорщина, Україна - Туреччина, Василь Чепурний, Україна - Китай, перемога України


Читайте також



Коментарі (1)
avatar
0
1
України нема чого боятися. За 30 років незалежності українців поменшало на третину. Денаціоналізація відбувалася й до війни скасуванням викладання українського народознавства в школі (начебто після Помаранчевої революції), згортанням інфраструктури підтримки розвитку громадянського суспільства (після Революції гідності), відсутністю ЗУ "Про українську націю" ( ЗУ "Про корінні народи України" ухвалено щойно 2021 р.). Цей ряд можна продовжувати і продовжувати.
avatar