реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Петиція вимагає на пропрезидентських білбордах вказувати правду

11-Жов-21 378 0.0 0
На сайті глави держави створили петицію за те, щоб на банерах “Великого будівництва” президента Володимира Зеленського вказувалося, що воно ведеться за гроші платників податків.

Ініціатором петиції стала громадська організація "Ціна держави". Про це повідомляє Київ. Медіа

Петиція вимагає зобов’язати органи державної влади та місцевого самоврядування повідомляти на всіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу «за кошти платників податків» відповідно до контексту.

Розмір даного напису повинен бути не менш ніж 25% площі рекламного щита.

В організації пояснили, що політики часто використовують кошти платників податків для особистого політичного піару.

«Робота, яку чиновники і депутати, повинні виконувати у щоденному режимі (будівництво доріг, об’єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов найму роботодавцями (тобто виборцями) представляється як особисте досягнення окремо взятих людей. Причому не вказується за чий рахунок виконуються роботи, що може створювати у людей хибне враження про джерела походження коштів на створення тих чи інших інфраструктурних об’єктів або об’єктів соціального значення», — наголошується у петиції.

Її вимога стосується також об’єктів, які створюються за позичені кошти, оскільки держава отримує позики під гарантію майбутніх податкових надходжень.Теги:велике будівництво, Податки, пропаганда, петиції


Читайте такожКоментарі (0)
avatar