реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Перших трьох паліїв оштрафують?

Хоч і з запізненням, але нарешті фахівці Державної екологічної інспекції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліції стали проводити рейди, щоб не просто «провести роз’яснювальну роботу», а реально оштрафувати паліїв. Адже ця весняна та осіння пошесть приводить і до забруднення повітря, і до пожеж в господарствах людей, не кажучи вже про знищення щойно народжених зайченят та іншої дичини.

З 4 березня цього року вступив у дію Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки», який передбачає штрафні санкції від 3060 до 6120 гривень для громадян і на посадових осіб - від 15300 до 21420 безпосередньо за випалювання рослинності або її залишків.

Тож у білячернігівських селах Іванівка та Старий Білоус були виявлені порушники, щодо яких, відповідно до вимог чинного законодавства, інспектором Державної екологічної інспекції розглядатиметься питання притягнення їх до адміністративної відповідальності. Власне, факту штрафування ще нема, але є надія на більш жорсткі, ніж досі, дії.

Тим часом, за повідомленням рятувальників, за добу в області ними зафіксовано 32 пожежі в природних екосистемах. Загальна площа, пройдена вогнем, склала понад 99 гектарів. Крім цього, через випалювання сухої рослинності виникло 5 пожеж у житловому секторі громадян. Вогнем пошкоджено 3 будівлі, знищено 7 будівель різного призначення та 3 одиниці техніки.

Фото та інформація управління ДСНС в Чернігівській області.Теги:ДСНС в Чернігівській області, Іванівка, пожежі, Старий Білоус


Читайте такожКоментарі (0)
avatar