реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Перший рекорд Мисника: уже є протести!

06-Груд-18 1588 3.5 0
Сьогодні націоналісти, добровольці, у тому числі представники Нацкорпусу, Правого сектору, прийшли до Чернігівської ОДА.

Кажуть, що занепокоєні можливими кадровими призначеннями під час воєнного стану.

"Ми не можемо дозволити «п’ятій колоні» керувати у нашій області, тому підготували відповідне звернення», - заявив представник Нацкорпусу Ярослав Юрченко.

У зверненні до президента Порошенка та прем’єра Гройсмана йдеться: добровольці, учасники АТО, Революції Гідності, патріоти стурбовані тим, що Чернігівську область можуть просто здати агресору.

Таке занепокоєння викликано першими кадровими призначеннями у Чернігівській ОДА –на посади радників губернатора призначено колишнього мера Чернігова Олександра Соколова та колишнього директора Обленерго Володимира Ткача. А ще можлива заміна керівника управління молоді та спорту ОДА – туди, за чутками, можуть призначити Кужельного та Григор’єва, які за інформацією добровольців возили тітушок на Майдан.

«Ми попереджаємо – якщо ці особи будуть призначені на посади заступників голови ОДА, патріотична громадськість активно чинитиме спротив та не дасть їм працювати. Ми готові вдатись до рішучих акцій протесту», - йдеться у зверненні.

Кадрових призначень наразі немає, сказав у відповідь голова ОДА Олександр Мисник. Кандидатур на різні посади є багато, а поки Ткач і Соколов працюють радниками на громадських засадах.

У підсумку на вимогу активістів та добровольців голова ОДА пообіцяв провести з ними окрему зустріч

До речі, сам голова ОДА Олександр Мисник своє відношення до партії «Наш край», яку націоналісти вважають рештками Партії регіонів, заперечив.

«Я член партії БПП. І є заступником голови обласної організації БПП», - сказав Мисник. Чому ж тоді його так вперто асоціюють з "Нашим краєм" і одізним нардепом Валерієм Давиденком?

Зрештою, жоден голова ОДА так швидко, на другий тиждень, не отримував протестів...

За матеріалами сайту " Свобода ФМ"

Фото Віктора КОШМАЛАТеги:Олександр Соколов, Чернігівська ОДА, Валерій Давиденко, БПП, Олександр Мисник, Наш край


Читайте такожКоментарі (0)
avatar