Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Пенсіонер сам організовує відпочинок героїв російсько- української війни
09-Сер-16 1219 0.0 0
Пенсіонер Юрій Мельников, який проживає в мальовничому містечку поблизу річки Десни, вирішив допомогти бійцям АТО, надавши їм можливість відпочити. Кожен бажаючий воїн АТО може відновитись після жахливих подій на Донбасі, переїхавши до помешкання пенсіонера.

Юрій переїхав до свого нового помешкання, втомившись від постійної міської метушні. Адже природа зціляє людину краще, ніж будь-які ліки, вважає він.

Юрій Мельников не тільки чув про болючі проблеми АТОшників, але і сам знає, що таке біль. Свого часу він брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та отримав значну дозу опромінення.

- Я погано бачив, приймав прописані лікарями пігулки буквально жменями, а зараз читаю книги без окулярів і про ліки навіть не згадую, - каже пенсіонер.

Кращими друзями для Юрія Мельникова стали ліс, озера та річки, а також земля, яку він обробляв.

Тому пенсіонер пропонує тим, хто не цурається життя в селі і хоче повернути собі душевну рівновагу та гарне здоров’я, безкоштовно сам або з родиною жити в його оселі. Поряд з будинком є молодий сад і оброблений город, колодязь, лазня та пічка. А найголовніше - будинок стоїть біля лісової зони одного із заповідних районів Чернігівщини.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ. Регіональний медіа-центр Міноборони України.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Медіа-центр МО, відпочинок, АТО, чорнобильці


Читайте такожКоментарі (0)
avatar