реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Педофіла засуджено до 12 років

Вироком Прилуцького міськрайонного суду 03.10.2016 жителя Срібнянського району визнано винним у задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої та спричинення їй легких тілесних ушкоджень (ч. 3 ст. 153, ч. 2 ст. 125 КК України).

У судовому засіданні прокурором надано беззаперечні докази, що у червні поточного року обвинувачений, перебуваючи біля урочища в с. Дейманівка, використовуючи безпорадний стан 9-річної потерпілої, яка через малолітній вік не могла розуміти характер та значення вчинюваних стосовно неї дій та чинити опір, задовольнив статеву пристрасть неприродним способом, спричинивши їй легкі тілесні ушкодження.

Суд врахував принципову позицію державного обвинувача про підвищену суспільну небезпеку злочинів проти статевої свободи та недоторканості, які впливають на психічний розвиток потерпілої особи та призначив покарання у виді 12 років позбавлення волі. Про це повідомила прес- служба обласної прокуратури.Теги:педофіл, Срібне, прокуратура Чернігівської області, Прилуки


Читайте такожКоментарі (0)
avatar