Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Пам'ятник Марку Бернесу таки буде
28-Лип-11 1104 3.7 0
28 липня заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Тканко провів у м.Ніжин виїзне засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 100-річчя від дня народження Марка Бернеса.
Під час засідання Віктор Тканко запропонував прискорити роботи з благоустрою скверу Театральний та території біля приватного будинку, де народився видатний співак.

Також Віктор Тканко зауважив, що необхідно поєднати традиційний фестиваль «Сесія - 2011» з виконанням пісень Марка Бернса, людини, якою захоплювався світ; запросити творчих людей, родичів, громадськість, яка причетна до його творчості (кінорежисерів, артистів) тощо.

На засіданні також було внесено пропозицію залучити до проведення заходів єврейські общини Ніжина та області. Для широкого висвітлення заходів з нагоди ювілею видатного співака, його життя та творчості пропонувалося залучати засоби масової інформації.

Після засідання оргкомітету його учасники оглянули сквер Театральний, де буде відкрито пам’ятник Марку Бернесу. Про це повідомив сайт Чернігівської обласної адміністрації


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, Ніжин, Марк Бернес


Читайте такожКоментарі (0)
avatar