реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

П’ята колона буває різною

Буває у вигляді димових завіс волаючих комуністичних старців, а буває прагматичною і дієвою, яка з першого дня війни «прогресивно» агітує «Львов гавіріть па-рускі», проводить різні Джаз-фести на гроші путінських олігархів і усіляко (звісно виходячи з ліберальних і демократичних традицій) захищати основи російського колоніалізму - язик, секту РПЦ(ФСБ) та олігархат.

Ці три кити російського колоніалізму в Україні!

Безумовно, РПЦ(ФСБ), що в Україні користується легендованими документами під прикриттям як - УПЦ(МП), а переважно просто УПЦ - є головною п’ятою колоною. Останнім часом ця п’ята колона та її лобісти у владі почали агресивно діяти. Марш - кидки Україною, листи СБУ репресувати всіх, хто захищає українську церкву, ідіотські заяви високопосадових чиновниць.

Тут думати довго не треба. СБУшника, який розсилає листи з вказівками боротися проти української церкви, в сусідню камеру з Медведчуком, туди ж огидну гаспажу Альону Богдан. До кінця воєнного стану без права внесення застави.

А щодо сєкти Моспархату. Це не права, а обов’язок влади припинити діяльність ворожої агентури під прикриттям УПЦ.

Усі національні святині - Лаври, історичні пам’ятки негайно передати в ПЦУ. Прикрити всі богодільні, які незаконно без будь-яких дозвільних документів натикали своїх кіосків по Україні.Заставити платити земельний та інші податки (позбавити будь-яких податкових та тарифних пільг) церкви окупанта.

Провести роз’яснювальні бесіди з громадами тих церков щодо неприпустимості антидержавної діяльності.
Чиновників, які кличуть на будь-які заходи чи фотографуються з високопосадовими фсбешниками в рясах РПЦ(ФСБ), пожиттєво позбавляти прав працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, права бути обраним на будь-яку виборну посаду.

Під час війни російських церков в Україні може бути стільки ж, як українських в РФ. І це зовсім не емоції.
Агов там у тилу, тилові щурі ви геть знахабніли? Думаєте, ми спокійно спостерігатимемо як ви прогризаєте дно?
І пафосних відосиків буде замало. Дійте.

Чи вам мало відео з Бучі та Ізюма?
РПЦ ж благословляє російських вбивців.

Юрій СИРОТЮКТеги:РПЦ, 5 колона, СБУ, Юрій Сиротюк, агенти Москви, Олена Богдан, лавра


Читайте такожКоментарі (0)
avatar