Головна › Новини › Тут я живу
Освідчитися у любові до Ніжина можна на Гоголівській
18-Жов-16 797 0.0 1
В Ніжині з’явилася стела в «Я люблю Ніжин». Сучасний арт-об’єкт встановлено на вулиці Гоголя поряд з будинком Управління соцзахисту населення. Ініціатором появи стели став народний депутат Олександр Кодола. Підтримали цю ініціативу депутат обласної ради Сергій Охонько та виконком Ніжинської міської ради. І от вже 14 жовтня на свято Покрови в Ніжині стелу було урочисто відкрито. Відкрили його Олександр Кодола та Ніжинський міській голова Анатолій Лінник.

«До Дня Ніжина мені захотілося зробити місту особливий подарунок. Адже за час моєї роботи в місті над Остром, воно по справжньому стало для мене рідним. І зараз я можу освідчитися в любові до нього і щиро сказати, що я люблю Ніжин. Сподіваюся ця інсталяція стане улюбленим місцем для фотографування ніжинців, де кожен зможе зробити для себе фото і освідчися у любові до нашого прекрасного Ніжина», - сказав на відкритті стели представник Ніжина у Верховній Раді України Олександр Кодола.

Також народний депутат подякував за підтримку його ініціативи керівництву міста та депутату обласної ради Сергію Охоньку, а також підприємцю Ігорю Шалаю за допомогу в оформленні знаку.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Олександр Кодола, Ніжин


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Така композиція навряд чи пасує до історичного середовища Гоголівської. Проте, спеціалістам видніше.
avatar